KomShine KQL-40 Optical Fiber Test Kit plus QX40 OTDR Fiber Tester i 500M SM OTDR Launch Cable Box/OTDR Fiber Rings

KomShine KQL-40 Optical Fiber Test Kit plus QX40 OTDR Fiber Tester i 500M SM OTDR Launch Cable Box/OTDR Fiber Rings

U pristupačnom obliku
HRK 5583.00
Pristupačnost:


Kom Shine KQL-40 Optical Fiber Test Tool Kit, QX40 OTDR
i 500 M Otdr Launch Cable Box/OTDR Fiber Rings
Standardni Paket :
1 XKom Shine Crna modna torba za nošenje
1xkomshine 500 M Fiber Optic OTDR Launch Cable Box
1 XKOMSHINE QX40 OTDR
Kom Shine QX40 одномодовый SM 1550nm 30d B fiber optički OTDR
* Tft zaslon u boji osjetljiv na dodir *
* Brodovi u roku od 24 sata putem Fedex express *
* Dođite s adapterima FC *
* Engleski + Španjolski *
* Softeware analizu rezultata testa *
Značajke : mjerodavni vlakana : SM valna duljina : 1310/1550 Nm do 32/30 db visok dinamički raspon raspon udaljenosti : 4,8,16,32,64,128,256 km poticaj s : 10,30,80,160,320,640,1280,5120,1024 NS 3,5-inčni TFT-LCD (zaslon osjetljiv na dodir) USB-sučelja, podrška za USB-memorijskog štapića i pisača i izravno preuzimanje kabela na PC preko Active Sync memorije >800 трассировок ugrađena litij baterije sa visokim kapacitetom od više od 8 sati radnog vijeka trajanja zaslon : LCD zaslon u boji jedne godine Warran
Tehničke karakteristike : Model = QX40 valna duljina (Nm) = 1310/1550 dinamički raspon (db) = 32/30 širina impulsa (NS) = 5,20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240,20480 zaslon od 3,5 zona slučaja, zaslon osjetljiv na dodir inča TFT LCD slijepa (m) = 8 amortizacija slijepa zona (m) = 10 линеарности (d B/d B) = ±0.05 db/ d B prag gubitka (d B) = 0.05 faktor gubitka dozvole (d B) = 0.01 koeficijent dozvole ograde (m) = 0.125 do 8 isprobavanja bod = 32 K nesigurnost udaljenost (m) = ±(1 M + 5×10 -5 × udaljenost + interval usisni) količina udaljenost (km) = 0.3 to180 memorije traga = SD card (4 G), > 10.000 komada trajanje mjerenja = određeni potrošača; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1min, 2min i 3min su izabrani optičko sučelje = sučelje podataka FC/UPC = sučelje USB, sučelje SD-kartice vizualni lokator kvarova = dostupan izvor napajanja = litij baterija; kontinuirano trajanje ≥ 8 sati jamstveni rok = 12 mjeseci
Standardni Paket :
QX40 OTDR
Priključci FC
Fleksibilna žica FC-SC 1m optičkih vlakana SM
Test & Izvješće O Тарировки
Ac/dc
Certifikat kvalitete
Praćenje i analiziranje softver (CD)
Interna Baterija
vodič za korisnike
Torbica Za Nošenje
Komshine OLC-SM-500 Fiber Optic OTDR Launch C able Box /F iber
Prsten / OTDR элиминатор mrtve zone dužine 500 metara * Tip priključka : FC/SC/ST/LC(UPC/APC)-FC/SC/ST/LC(UPC/APC) *
* Torbica za nošenje proizveden od strane tvrtke USA PELICAN : vodootporna*, ударопрочен i пылезащитен*
* Gumeni umetak za dodatnu zaštitu parovima kao o-prstena*
* Automatski ventil za ujednačavanje tlaka-uravnotežuje unutarnji tlak drži vodu izvana*
* Oprema od nehrđajućeg čelika*
* Slučaj može biti SU бмергед pod 1 metru vode i do 30 minuta u postavkama test аккордансевитх ИП67 * конструировал pomoći u ispitivanju kabela od optičkih vlakana pri korištenju postelju. Optička kutija pokretanje OTDR se koristi sa optičkim Рефлектометрами vremenskom području (OTDR), kako bi smanjili utjecaj puls pokretanje OTDR na nesigurnost mjerenja. Dostupan u mnogo različitih konfiguracija i valnih vlakana . Značajke : www.komshine.com
- Suspenzor Импа Ульс, Kutija Starta, Linija Za Kašnjenje, Instalacija / Test-Trening, Тарировка
- Compose zasun za pozitivan pečat i jednostavno otvore zaključavanja karakteristika.
- Dizajn nemetala ne вдавит, ne вытравит, ili conduce struja
- Voda i prašina dokazuju dopustiti blok će biti prihvaćen u gotovo bilo koji okoliš
- Kućište može primiti do 2000 metara vlakana
- Automatski ventil za ispuštanje promjene u visini i temperaturi
Preporučite Proizvode :
Plaćanje
1. primamo Alipay, Western Union i T / T. Sve glavne kreditne kartice prihvaćene kroz secure payment procesor ESCROW.
2.Ako ne možete provjeriti vrijeme odmah nakon završetka aukcija, molim vas, pričekajte nekoliko minuta i pokušajte ponovo.
Garancija
1.proizvođač jamstvo 12 mjeseci (isključujući umjetne oštećenja ili pogrešne upotrebe). Bilo koji proizvod će biti testiran u 100% prije isporuke.
U Jamstvo :
1. ako stroj dolazi s bilo mali problem : molimo, kontaktirajte nas što je prije moguće. mi ćemo vam on-line podrške : telefonski poziv, e-mail i video tutorial. i pošaljem vama rezervni dijelovi hitno kurira
2. Ako stroj dolazi s velikim problemom : mi ćemo vas poslati ga natrag do nas za popravak. a onda отошлю ga natrag. Poslat ćemo vam novi auto, ako ne možemo popraviti slomljena stroj.
Izvan jamstva :
Ako je kupac potrebni rezervni dijelovi, prodavatelj obećava da će ponuditi ih samo na osnovne vrijednosti.
Naši
Mi cijenimo 5-звездочную pozitivnu povratnu informaciju, to je dobro za naše dugoročno poslovanje , što je još važnije, prava procjena može pomoći mnogim kupcima i povećati povjerenje u stvari prodavatelj.
Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo, kontaktirajte nas, rado ćemo odgovoriti na sva vaša pitanja i ponuditi odgovor u roku od 24 sata

Glavne karakteristike

brend:
комшин
Vrstu priključka:
SC/UPC
Broj Modela:
KQL-40
Kompatibilan:
Ubiquiti
Dužina Proizvoda:
1m
QX30 OTDR valne duljine :
1310/1550 Nm
Slijepa zona događaja (m) :
Garancija :
1 godina
Softver Za Analizu Tragova :
Dostupan
Dinamički raspon (db) :
30/28
Valne duljine kabelske kutije početka OTDR :
SM 1310 / 1550nm
Duljina kabela početka OTDR:
500m
vizualni lokator kvarova:
Aviliable
Jednak:
jdsu otdr

Kupčev izbor